Insurance Auto Auctions Optimizes IAA Buyer App for iPad

For Immediate Release
Jeanene O’Brien | Vice President Marketing
708-492-7328 | www.iaai.com

INSURANCE AUTO AUCTIONS OPTYMALIZUJE IAA BUYER APP DLA iPAD
Dostarcza użytkownikom ulepszonych doświadczeń związanych z zakupami dzięki ulepszonej nawigacji i łatwo dostępnej formie

WESTCHESTER, Ill.., 12 sierpnia 2013 r. – Insurance Auto Auctions, Inc. (IAA), wiodąca firma zajmująca się aukcjami pojazdów uszkodzonych na żywo i online, będąca w całości własnością KAR Auction Services, Inc. (NYSE: KAR), zoptymalizowała swoją wiodącą aplikację IAA Buyer App dla iPada. IAA Buyer App na iPada pozwoli kupującym na zwiększoną łączność i łatwiejszy interfejs, aby stworzyć bardziej wygodne i wydajne doświadczenie zakupu.

„IAA nadal inwestuje w swoją infrastrukturę technologiczną, aby zapewnić naszym klientom dostęp do wiodących rozwiązań mobilnych, które wyprzedzają ich potrzeby zakupowe”, powiedział Tom O’Brien, dyrektor generalny Insurance Auto Auctions. „Wprowadzenie aplikacji IAA Buyer App na iPada to kolejny duży krok naprzód dla użytkowników urządzeń mobilnych, którzy chcą osiągnąć więcej w podróży. Udostępnienie natywnej aplikacji zaprojektowanej specjalnie dla iPada pozwala nam stworzyć bardziej wyjątkowe doświadczenie dla naszych nabywców na całym świecie.”

Aplikacja IAA Buyer App dla iPada umożliwia nabywcom z ponad 110 krajów jednoczesny dostęp do ośmiu aukcji pojazdów na żywo. Aplikacja, którą można pobrać odwiedzając sklep iTunes, ma niewiele mniej niż 30 MB, aby zapewnić łatwość dostępu do pobierania. Dzięki ponad 200 000 pojazdów znajdujących się w każdej chwili na stanie magazynowym, aplikacja umożliwia kupującym jeszcze szybsze i skuteczniejsze znalezienie poszukiwanych pojazdów.

Kluczowe cechy użytkownika i korzyści obejmują:

  • Wyświetlanie szczegółów pojazdów i list obok siebie dla szybszego dostępu do obszernych zasobów pojazdów IAA
  • Wyświetlanie od czterech do pięciu zdjęć pojazdów jednocześnie skraca czas badania każdego pojazdu
  • Płacenie za pomocą usługi I-Pay IAA natychmiast po wygraniu pojazdu daje więcej czasu na zorganizowanie odbioru
  • Otrzymywanie w czasie rzeczywistym aktualizacji statusu następujących funkcji: Outbid, Won, Pending, Payment , Pickup i Auction Start
  • Uczestniczenie w wielu aukcjach z natychmiastowymi alertami w nagłówku tego samego okna I-bid LIVE, które przeglądasz
  • Możliwość szybszego przeglądania większej ilości informacji w trybie krajobrazowym lub portretowym za pomocą przycisków i suwaków

About Insurance Auto Auctions, Inc.
Insurance Auto Auctions jest wiodącą firmą prowadzącą aukcje pojazdów uszkodzonych na żywo i live-online oraz spółką zależną będącą w całości własnością KAR Auction Services, Inc. (NYSE: KAR). IAA z siedzibą w Westchester, Illinois, posiada ponad 160 obiektów aukcyjnych w całej Ameryce Północnej, oferując usługi holowania, finansowania i nadawania praw jazdy. Posiadając największą liczbę obiektów aukcyjnych w Ameryce Północnej, IAA zapewnia zarejestrowanym nabywcom z całego świata miliony okazji do licytowania i zakupu darowanych i ocalałych pojazdów. Od 1982 r. IAA sprzedała miliony pojazdów na cotygodniowych aukcjach dla firm ubezpieczeniowych, flot i firm wynajmujących, firm finansujących, organizacji charytatywnych i ogółu społeczeństwa. IAA wykorzystuje również swój model biznesowy do wspierania organizacji charytatywnych w USA poprzez kampanię One Car One Difference®. Do tej pory IAA przekazała miliony dolarów dodatkowych funduszy organizacjom charytatywnym poprzez pomoc w przetwarzaniu darowanych pojazdów. Dowiedz się, w jaki sposób przyczyniamy się do zmian, odwiedzając stronę www.1car1difference.com. Z utalentowanym zespołem ponad 2 000 pracowników, IAA jest zobowiązana do zapewnienia klientom najwyższego poziomu usług w branży złomowania pojazdów. Wejdź na stronę www.IAA-Auctions.com, aby dowiedzieć się więcej, i śledź IAA na Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.